Хронічний кашель

Зробіть свій важливий внесок для кращого розуміння Вашої хвороби та винаходу новітніх методів лікування!
Розпочати онлайн опитування
Терапевтична область Дихальна система

За оцінками, хронічний кашель зустрічається у 40% населення. У дорослих пацієнтів хронічний кашель визначається як симптом, що триває більше восьми тижнів, тоді як гострий кашель триває менше трьох тижнів.

Якщо Ви страждаєте від кашлю, який триває щонайменше кілька місяців, Вам відоме почуття неспокою та відчаю, яке він може викликати. Кашель може порушувати сон, заважає зосередитися й викликає занепокоєння щодо його можливої причини – не кажучи вже про те, що він турбує інших людей.

Найбільш поширеними причинами хронічного кашлю є астма, постназальне затікання слизу, бронхіт, подразники у повітрі та кислотний рефлюкс. У деяких людей, що страждають на рефлюкс, може спостерігатися лише кашель без звичайних симптомів печії.

Однак є й інші варіанти.

  • Ми запрошуємо Вас пройти відбір на участь в клінічних випробуваннях, щоб краще дослідити Ваше захворювання та допомогти знайти нові методи лікування.
  • Учасники, які відповідають вимогам відбору отримають безкоштовний постійний лікарський нагляд – їх регулярно обстежують та контролюють стан їхнього здоров’я.

Дізнайтеся чи підходить це дослідження саме Вам

Розпочати онлайн опитування

Вам потрібно знати

Синексус Україна є дочірньою компанією однієї з найбільших та найвідоміших організацій, яка виконує дослідження й експераментальні розробки в сфері біотехнологій, в тому числі клінічні дослідження.
Синексус Україна співпрацює з провідними медичними центрами охорони здоров’я в Україні та пропонує комфорт та професіоналізм, які зустрічаються у приватних центрах охорони здоров’я.
Клінічне випробування дає можливість долучитися до розробки новітніх лікарських засобів та впровадження інноваційного лікування.

Синексус Україна співпрацює з провідними медичними центрами охорони здоров’я в Києві та Вінниці.

Всі центри обладнуються сучасним устаткуванням.

Всі лікарі та медсестри, з якими ми співпрацюємо, пройшли навчання у відповідності до галузевих стандартів Міжнародної належної клінічної практики (GCP) та підтримують свою сертифікацію у цій сфері.

Хронічний кашель може серйозно погіршити якість життя і призвести до блювання, м’язового болю, переломів ребер, нетримання сечі, погіршення концентрації і продуктивності праці, втоми, втрати свідомості та депресії. Це також має негативні психосоціальні наслідки.

Якщо у Вас є симптоми хронічного кашлю, Ви можете бути в зоні ризику

Для отримання більш детальної інформації зателефонуйте за номером 0 (800) 801230

Поділитися з друзями

Якщо Ви знаєте когось, хто має симптоми хронічного кашлю, будь ласка, поділіться інформацією про дослідження
Разом заради здорового майбутнього!