Хвороба Крона

Зробіть свій важливий внесок для кращого розуміння Вашої хвороби та винаходу новітніх методів лікування!
Розпочати онлайн опитування
Терапевтична область Система травлення

Найчастіше запальні захворювання кишечнику розвиваються у молодих людей віком від 15 до 30 років. За офіційними даними, сьогодні ця група захворювань діагностована не менше ніж у 5 мільйонів осіб у світі, в Європі — близько у 3 мільйонів осіб. В Україні таких хворих 13 тисяч.
Запальне захворювання кишківника (ЗЗК) – це група ідіопатичних хронічних запальних захворювань кишечника. До ЗЗК належать виразковий коліт та хвороба Крона. Ці захворювання хронічні та вважаються невиліковними. Вони протікають із періодами загострень та ремісій.

  • Ми запрошуємо Вас пройти відбір на участь в клінічних випробуваннях, щоб краще дослідити Ваше захворювання та допомогти знайти нові методи лікування.
  • Учасники, які відповідають вимогам відбору отримають безкоштовний постійний лікарський нагляд – їх регулярно обстежують та контролюють стан їхнього здоров’я.

Дізнайтеся чи підходить це дослідження саме Вам

Розпочати онлайн опитування

Інформація про COVID-19 — ми залишаємося відкритими.

З метою безпеки наших співробітників і пацієнтів у центрах компанії Synexus вживають заходів системи COVІD-19 SMART. Це означає, що ми використовуємо найкращі методи для зниження контакту з вірусом і прагнемо забезпечувати свою відкритість і присутність для проведення досліджень досліджуваних препаратів.

Заходи за системою COVID-19 SMART з метою забезпечення безпеки включають наступне:

  • Значно підвищена доступність візитів за допомогою відеозв’язку
  • Забезпечення заходів соціального дистанціювання у всіх місцях очікування
  • Продовження практики ретельного очищення та дезінфекції оглядових кімнат між усіма візитами пацієнтів
  • Використання належних засобів індивідуального захисту (ЗІЗ) усіма співробітниками наших лікувальних закладів

Вам потрібно знати

Синексус Україна є дочірньою компанією однієї з найбільших та найвідоміших організацій, яка виконує дослідження й експераментальні розробки в сфері біотехнологій, в тому числі клінічні дослідження.
Синексус Україна співпрацює з провідними медичними центрами охорони здоров’я в Україні та пропонує комфорт та професіоналізм, які зустрічаються у приватних центрах охорони здоров’я.
Клінічне випробування дає можливість долучитися до розробки новітніх лікарських засобів та впровадження інноваційного лікування.

Синексус Україна співпрацює з провідними медичними центрами охорони здоров’я в Києві та Вінниці.

Всі центри обладнуються сучасним устаткуванням.

Всі лікарі та медсестри, з якими ми співпрацюємо, пройшли навчання у відповідності до галузевих стандартів Міжнародної належної клінічної практики (GCP) та підтримують свою сертифікацію у цій сфері.

Хвороба Крона – це мультисистемне захворювання, для якого характерне запалення різних відділів кишківника та численні симптоми за межами кишківника. Хвороба Крона може розвиватися в будь-яких відділах травної системи.

Головними симптомами цих захворювань є біль у животі, часті рідкі випорожнення з кров’ю, частота яких може сягати десятків разів на добу. Пацієнтів також можуть турбувати значне підвищення температури тіла, схуднення, анемія. Такі симптоми обмежують хворих у виборі роботи, можуть негативно впливати на життя.

Якщо у Вас встановлений діагноз Хвороба Крона, Ви можете бути в зоні ризику

Для отримання більш детальної інформації зателефонуйте за номером +380947104843

Поділитися з друзями

Якщо Ви знаєте когось, хто в зоні ризику розвитку Хвороби Крона, будь ласка, поділіться інформацією про дослідження
Разом заради здорового майбутнього!