Інформація про COVID-19 — ми залишаємося відкритими.

З метою безпеки наших співробітників і пацієнтів у центрах компанії Synexus вживають заходів системи COVІD-19 SMART. Це означає, що ми використовуємо найкращі методи для зниження контакту з вірусом і прагнемо забезпечувати свою відкритість і присутність для проведення досліджень досліджуваних препаратів.

Заходи за системою COVID-19 SMART з метою забезпечення безпеки включають наступне:

  • Значно підвищена доступність візитів за допомогою відеозв’язку
  • Забезпечення заходів соціального дистанціювання у всіх місцях очікування
  • Продовження практики ретельного очищення та дезінфекції оглядових кімнат між усіма візитами пацієнтів
  • Використання належних засобів індивідуального захисту (ЗІЗ) усіма співробітниками наших лікувальних закладів

Зробить наступний крок, щоб дізнатися, чи підходите Ви для місцевих клінічних досліджень за участі людей з хворобою Крона або виразковим колітом.

Почніть прямо зараз.

Не вдається втримувати хворобу Крона або виразковий коліт у ремісії?

Хвороба Крона (ХК) та виразковий коліт (ВК) є різновидами хвороби роздратованого кишечнику (ХРК).

Вони є прогресуючими захворюваннями, тобто їх симптоми, таки як біль у кишечнику, діарея та втомлюваність, за відсутності належного лікування можуть погіршуватися.

ХК та ВК є також «аутоімунними» захворюваннями. Це означає, що власна імунна система організму помилково атакує здорові тканини — у цьому випадку, різні частини ШК тракту. На щастя, існують відповідні ліки, але пацієнтам потребують більше варіантів лікування.

Що таке клінічні дослідження?

Клінічні дослідження — це медичні дослідження, у яких вивчають експериментальні препарати й методи лікування.

Люди можуть не замислюватися про клінічні дослідження, але всі ліки, від аспірину до хіміотерапії, проходять ретельні випробування, перш ніж Ваш лікар зможе їх Вам призначити.

Для клінічних досліджень необхідні добровольці, які беруть участь у дослідженнях під спостереженням лікаря та/або медпрацівників. У ході дослідження лікарі збирають усе більший об’єм інформації про досліджуваний препарат або метод лікування. Тільки за допомогою клінічних досліджень ми можемо довідатися, чи є  препарати й методи лікування ефективними й безпечними.

Лише декілька мінут

Почніть прямо зараз.

Зосереджуючись на проведенні клінічних досліджень, компанія Synexus вивчала ефективність нових ліків і методів лікування більш ніж 25 років. Ми маємо великий досвід проведення клінічних досліджень на базі більш ніж 180 центрів по усьому світу. У кожному центрі працює своя команда високопрофесійних лікарів і середнього медичного персоналу, які забезпечують нашим пацієнтам найвищий рівень комфорту й професіоналізму.

 

Ваш зворотний зв'язок є дуже важливим для успіху наших досліджень. Просимо заповнити наведені нижче поля форм.

')