menu

Наші Центри

Переглянути клініки

Переглянути клініки

Показати всі Афілійовані Центри

Компанія «Синексус» має 10 партнерських Центрів в Україні, в яких постійно працюють наші лікарі, медсестри та адміністративний персонал.

У всіх клініках наявні паркувальні місця; ми надаємо транспорт або відшкодовуємо витрати на відвідування у ході дослідження.

Вас зустрінуть наші реєстратори; на нашу думку, ми пропонуємо комфорт та професіоналізм, яких Ви могли би очікувати у приватних центрах охорони здоров’я.

Всі центри обладнуються сучасним устаткуванням, потрібним для забезпечення наших клінічних досліджень.

Наприклад, деякі наші Клініки обладнуються найсучаснішими засобами DEXA для вимірювання щільності кісток при остеопорозі та забезпечення Вашої участі у дослідженні остеопорозу.

Всі лікарі та медсестри, які також мають медичну кваліфікацію з груп захворювань, з якими ми працюємо, пройшли навчання у відповідності до галузевих стандартів Міжнародної належної клінічної практики (GCP) та підтримують свою сертифікацію у цій сфері.

Головний офіс ТОВ «Синексус Україна» розташований за адресою Україна, Київ 03049, вул. Брюллова 7, В-21. В офісі знаходиться керівництво компанії, адміністрація та оператори кол-центру. Офіс не проводить приймання та консультації пацієнтів. Усі консультації для пацієнтів по програмам Синексус проводяться тільки в Центрах Синексус.

 

Наші клініки у Великій Британії

Знайти найближчий Афілійований Центр

 

Ваш зворотний зв'язок є дуже важливим для успіху наших досліджень. Просимо заповнити наведені нижче поля форм.