menu

Професійне партнерство Як ми працюємо

Що Ви хотіли би узнати?

Що Ви хотіли би узнати?

Лікарі загальної практики легко можуть допомогти нам

Ми розуміємо, що не всі лікарі загальної практики здатні присвятити час та ресурси проведенню клінічних досліджень, але мають намір надати пацієнтам доступ до переваг, пов’язаних з участю у клінічних дослідженнях.

Саме тому Компанія «Синексус» якомога більше спрощує для Вас процес сприяння у пошуку придатних пацієнтів-волонтерів.

Ми всі одержуємо переваги від наших взаємовідносин

Ми зосереджені на розробці взаємовигідних відносин з лікарями загальної практики, для того, щоб Ваші пацієнти змогли одержати доступ до клінічних досліджень без потреби у витрачання часу на контроль дослідження.

Ваші пацієнти одержать переваги від розширеного медичного обслуговування та потенційного одужання.

Проведення досліджень не входить до сфери відповідальності лікарів загальної практики, тому їхній вплив на робоче навантаження Вашого хірургічного відділення зводить до мінімуму.

Завдяки Вашій співпраці ми по-справжньому зможемо просунути медицину вперед.

Процедура є простою.

На основі нашого багаторічного досвіду ми неперервно вдосконалюємо наші процедури роботи з нашими партнерами, що є лікарями загальної практики.

1

Компанія «Синексус» залучається до проведення нових клінічних досліджень та одержання всіх відповідних етичних схвалень.


2

Відповідний персонал Компанії «Синексус» підтримує відносини з партнерськими практиками для одержання згоди на участь у клінічних дослідженнях.


3

Наші партнери — лікарі загальної практики — проводять пошук відповідних пацієнтів у своїй базі даних. Цей пошук зазвичай є базовим та ґрунтується головним чином на статі, віці та стані здоров'я.

4

Вашим пацієнтам надсилається лист про етичне схвалення, який представляє їм дослідження та містить запрошення звернутися до Компанії «Синексус» у разі їхньої зацікавленості

5

Вибір пацієнта є невіддільною частиною процедури. Врешті-решт саме пацієнт ухвалює рішення про безпосереднє звернення до Компанії «Синексус» у разі своєї зацікавленості в участі у дослідженні.


6

Якщо пацієнт зараховується до дослідження, ми попросимо Вас підтвердити його або її анамнез та надамо відповідну компенсацію за витрачений на це час.

7

Всі відповідні результати тестів повідомляються лікарям загальної практики.

Поділитися цією сторінкою:
 

Ваш зворотний зв'язок є дуже важливим для успіху наших досліджень. Просимо заповнити наведені нижче поля форм.