menu

Яким чином можна взяти участь у тому чи іншому клінічному дослідженні?

Що Ви хотіли би узнати?

Що Ви хотіли би узнати?

Nurse taking the blood pressure of her patient

Участь у тому чи іншому клінічному дослідженні є особистим вибором; ми надамо інформацію, потрібну Вам для ухвалення інформованого рішення.

Ми також закликаємо Вас до обговорення Вашого рішення зі своїми близькими.

Якщо Ви вирішите, що зацікавлені у потенційній участі, ми зробимо Вашу участь у дослідженні якомога простішою та інформативнішою:

Коли Ви зареєструєтеся на будь-якій сторінці цього вебсайту, ми поставимо Вам певні питання для оцінки Вашої придатності для одного із наших досліджень, оскільки для нас важливо дізнатися більше про Вас, щоб одержати можливість пошуку дослідження, яке відповідає Вашим потребам.

1

Якщо Ви бажаєте зареєструватись на цьому сайті, ми запропануємо Вам відповісти на декілька питань. Це необхідно, щоб дізнатись, чи підходите Ви для одного з нашіх досліджень. Для нас важливо дізнатись більше про Ваш стан, щоб підібрати дослідження саме для Вас.

2

Якщо Ви підходите для участі в дослідженні, наш співробітник зв’яжеться з Вами, щоб пояснити усі ризики та вигоди так саме як і деталі дослідження та надати Вам форму інформованої згоди.

3

Ви можете забрати форму інформованої згоди додому, щоб детально ознайомитись та обговорити з рідними перед тим як прийняти рішення.

4

Якщо Ви вирішите прийняти участь та підпишите форму інформованої згоди, Вам буде надано простий план лікування та обстежання. За Вашим станом будуть спостерігати та Вам буде надана уся необхідна допомога та консультації спеціалістів.

5

План лікування може передбачати регулярні відвідування клініки, ми можемо надати Вам допомогу щодо транспорту під час цих візитів. Ви також можете взяти з собою на ці візити будь-кого для підтримки.

6

Пам’ятайте, що Ваша зацікавленість не обовязково приведе до участі в дослідженні. Ви також можете відмовитись від участі в дослідженні у будь-який час

Знайти дослідження поряд з Вами

Зареєструйтесь, і наш співробітник з Вами зв'яжеться

Зареєструватись зараз
Поділитися цією сторінкою:
 

Ваш зворотний зв'язок є дуже важливим для успіху наших досліджень. Просимо заповнити наведені нижче поля форм.