Яким чином можна взяти участь у тому чи іншому клінічному дослідженні?

Що б Ви хотіли дізнатися?

Що б Ви хотіли дізнатися?

Nurse taking the blood pressure of her patient

Пацієнт бере участь у дослідженні лише за власним бажанням, на підставі інформованої згоди, яку власноруч підписує, отримує страховку на час участі в дослідженні та має право вийти з нього в будь-який момент його проведення.

Кожна людина може самостійно обрати клінічне випробування, у якому бажає взяти участь, та місце його проведення. Водночас лікар-дослідник на підставі оцінки критеріїв включення/не включення та після підписання пацієнтом інформованої згоди про участь у дослідженні приймає рішення про можливість залучити його до клінічного випробування.

Будь ласка, зареєструйтеся на будь-якій сторінці цього вебсайту, і наш співробітник з Вами зв’яжеться.

Важливо дізнатися більше про Вас  та стан Вашого здоров’я, щоб одержати можливість пошуку дослідження, яке відповідає саме Вашим потребам.

1

Якщо Ви бажаєте зареєструватись на цьому сайті, ми запропонуємо Вам відповісти на декілька питань. Це необхідно, щоб дізнатись, чи відповідаєте Ви критеріям участі в одній із наших програм. Нам важливо дізнатись більше про Ваш стан здоров'я, щоб підібрати програму саме для Вас.

2

Якщо Ви відповідаєте критеріям участі в дослідженні, наш співробітник зв’яжеться з Вами, щоб пояснити усі ризики та вигоди так саме як і деталі дослідження та надати Вам форму інформованої згоди.

3

Ви можете забрати форму інформованої згоди додому, щоб детально ознайомитись та обговорити з рідними перед тим як прийняти рішення.

4

Якщо Ви вирішите прийняти участь та підпишите форму інформованої згоди, Вам буде надано простий план лікування та обстежання. За Вашим станом будуть спостерігати та Вам буде надана уся необхідна допомога та консультації спеціалістів.

5

План лікування може передбачати регулярні відвідування клініки, ми можемо надати Вам допомогу щодо транспорту під час цих візитів. Ви також можете взяти з собою на ці візити будь-кого для підтримки.

6

Пам’ятайте, що Ваша зацікавленість не обов'язково приведе до участі в дослідженні. Ви також можете відмовитись від участі в дослідженні у будь-який час

Для отримання додаткової інформації телефонуйте 0800 50 77 02 або зареєструйтеся і наш представник зв'яжеться з Вами найближчим часом

Зареєструватися зараз
Поділитися цією сторінкою:
 

Ваш зворотний зв'язок є дуже важливим для успіху наших досліджень. Просимо заповнити наведені нижче поля форм.

')